kopuk forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kopuk forum

kopukların EN KOPUK FORUMU

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

OF yaa Off

3 posters
YazarMesaj
JeLiBoN
Misafir

OF yaa Off Empty
MesajKonu: OF yaa Off   OF yaa Off Icon_minitimePaz Nis. 15, 2007 12:23 pm

Of yaaaaaaaaaa benim imzam görünmüooo sinir olduummm
TYLERFİKO
Admin
Admin
TYLERFİKO

OF yaa Off Empty
MesajKonu: Geri: OF yaa Off   OF yaa Off Icon_minitimePaz Nis. 22, 2007 12:07 pm

sen imzanı gonder ben hallederim
https://kopukforum.editboard.com
cHaRm£D
Admin
Admin
cHaRm£D

OF yaa Off Empty
MesajKonu: Geri: OF yaa Off   OF yaa Off Icon_minitimeCuma Mayıs 04, 2007 4:19 am

şey aşkım benim de gözükmüyoooooooooo
pc_yakuza
moderator
moderator
pc_yakuza

OF yaa Off Empty
MesajKonu: Geri: OF yaa Off   OF yaa Off Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2007 4:53 am

siz gönderin aşkınız halletsin:D
JeLiBoN
Misafir

OF yaa Off Empty
MesajKonu: Geri: OF yaa Off   OF yaa Off Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2007 8:34 am

yaa yarama basma apooo aşkım yokkk....:'(
TYLERFİKO
Admin
Admin
TYLERFİKO

OF yaa Off Empty
MesajKonu: Geri: OF yaa Off   OF yaa Off Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2007 10:45 am

vallaha irem o onun kendi tercihi ona biz gelme demedik kendi gelipte üye olma zahmetine katlanmadı..
JeLiBoN
Misafir

OF yaa Off Empty
MesajKonu: Geri: OF yaa Off   OF yaa Off Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2007 3:50 pm

Fikretcim a
şkım dioki:
Ben oraya üye olupta napcam ki bana ne kazandıracak ayrıca onlar benim siteme üyede noluyo giriyolarmı sanki siteye sanki ben onlara bişey yapmışım gibi gitti kendine forum açtı Hatta bana açtırdı eğer üye olmamı bekliolarsa düşünmeleri bile hata.....
cHaRm£D
Admin
Admin
cHaRm£D

OF yaa Off Empty
MesajKonu: Geri: OF yaa Off   OF yaa Off Icon_minitimePtsi Mayıs 14, 2007 3:44 am

irem yasine deki.. fikret bu siteyi kendisi için degil bizim için açdı biliyosun ben curly ile sürekli planlıyodum bu yıl son yılımız kendimize ait bi sitemiz olsun diyoduk BEN BU PLANIızdan fikrete bahsetdim ( HATTA YASİNDE BİLİR ben zamanında ona da bahsetmişdim .) neyse sonuçda fikret bizim için açdı bu sınıfımız sitesi .....anca beraber kanca beraber canik
TYLERFİKO
Admin
Admin
TYLERFİKO

OF yaa Off Empty
MesajKonu: Geri: OF yaa Off   OF yaa Off Icon_minitimePtsi Mayıs 14, 2007 3:46 am

haa maksadı anlasıldı eger ben sitesine üye olduysam onunda olmasını beklerdim o üye olmayınca bende onun sitesine girmedim bile madem ole düsünüyo.
kendi bilir
NURR
Misafir

OF yaa Off Empty
MesajKonu: Geri: OF yaa Off   OF yaa Off Icon_minitimeÇarş. Ağus. 01, 2007 5:22 am

ya bana msj geldi forumla ilgili ben pek anlamam bu konulardan ama elimden geldikçe giriorum ve msjlara cvb vermeye çalışıorum...... siz bilirsiniz
cHaRm£D
Admin
Admin
cHaRm£D

OF yaa Off Empty
MesajKonu: Geri: OF yaa Off   OF yaa Off Icon_minitimeC.tesi Ağus. 11, 2007 1:38 pm

yeter oda canım benim sunny
NURR
Misafir

OF yaa Off Empty
MesajKonu: Geri: OF yaa Off   OF yaa Off Icon_minitimeÇarş. Ağus. 15, 2007 8:24 am

saol cANIM

OF yaa Off
1 sayfadaki 1 sayfası